חניון אוטומטי ציבורי

חניה אורבנית גאה להציג מתקן חניה רובוטי המיועד למרכזי ערים. החניון האוטומטי הציבורי, פותר את בעיות החניה המוכרות בערים הגדולות בישראל.
מדובר על פתרון ייחודי לחברת Parkolay. הפתרון מאפשר ניצול אופטימלי של השטח תוך שמירה על זמני הוצאת רכב טובים העומדים בתקנים האירופאיים.
הייחודיות של החניון האוטומטי הציבורי הינו המשתמש המזדמן. הדגשים הניתנים בתכנון חניון ציבורי הינם פשטות שימוש, חווית משתמש, אמינות, ביצועים וריבוי גיבוים.
לשם המחשת יעילות החניה האוטומטית, ניתן לראות דוגמה של חניון שנבנה ב-2016 בעיר מניסה שבטורקיה. החניון האוטומטי הוא בעל 560 מקומות חניה. הוא הגדול מסוגו בטורקיה, בעל 4 קומות תת קרקעיות ו-7 קומות מעל הקרקע.
החניון מאחסן כמות זו של רכבים בשטח של 930 מטר רבוע בלבד (אורך 44.5 מטרים, רוחב 20.9 מטרים). המערכת מספקת את הרכבים בזמן ממוצע של 105 שניות.
המתקן מתפעל 7 רכבים בו זמנית ע"י שימוש ב-7 מעליות ובכך מאפשר הזרמה נוחה של הרכבים מהחניון. לב תכנון המערכת הינה חווית משתמש מתקדמת ונוחה.
המתקן מתאים לפרויקטים ענקים כגון שדות תעופה ומרכזי "חנה וסע". פרויקטים המרוחקים ממרכזי הצפיפות האורבנית ועבור מרכזי מסחר הדורשים מאות מקומות חניה.
דילוג לתוכן